belka

Płyty chodnikowe i ażurowe

Galanteria betonowa

Chcąc wykończyć w funkcjonalny ale i estetyczny sposób powierzchnie z kostki brukowej, warto zastosować specjalistyczną galanterię betonową. Flor decor pozwala w łatwy sposób zaadoptować ścianki i skarpy z zielenią. Palisady betonowe natomiast są praktycznym i funkcjonalnym elementem wykorzystywanym do wykończenia i uzupełnienia ciągów pieszych oraz podłoży. świetnie sprawdzają się do wykończenia stopni, murków oporowych oraz rabat kwiatowych. Płyta ażurowa jest elementem wykorzystywanym szczególnie w przypadku zurbanizowanych powierzchni. Wykorzystywana jest najczęściej do umacniania relów oraz skarp czy budowy "zielonych parkingów". Płyty ażurowe pozwalają połączyć walory estetyczne z użytkowymi. Nawierzchnie wykonane z płyty ażurowej z jednej strony naturalnie współpracują z zielenią, pozwalając na odprowadzanie wody, z drugiej zachowują funkcjonalność stabilizując podłoże.
Płyty ażurowe, Płyta ażurowa- WIEM CO KUPUJĘ


Płyta ażurowa to element wykończeniowy wykorzystywany podczas zagospodarowania terenu wokół domu, budowy podjazdu z płyt ażurowych. Ważne, by dobrze wybrać produkt tak, by był on funkcjonalny, trwały i cieszył oko przez długie lata. Dla klientów, którzy chcą zabrukować powierzchnię ale jednocześnie zachować zieleń, oraz duży udział powierzchni biologicznie czynnej, polecanym produktem jest płyta ażurowa. PPH POMTECH jest producentem płyt ażurowych w trzech wymiarach:
Płyta ażurowa 60x40x8 cm szara
Płyta ażurowa 60x40x8 cm czerwona
Płyta ażurowa 60x40x8 cm grafit
Płyta ażurowa 60x40x10 cm
Płyta ażurowa 60x40x10 cm grafit
Płyta ażurowa 60x40x10 cm czerwona
Płyta ażurowa 60x40x12 cm szara

UWAGA na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wykonania płyt ażurowych w innych kolorach.

Płyty ażurowe gr 8 cm przeznaczone są dla ruchu pieszego. Płyty ażurowe gr 10 cm przeznaczone są dla ruchu samochodów o ładowności do 3,5 tony. Płyty ażurowe gr 12 cm przeznaczone dla ruchu samochodów o ładowności powyżej 3,5 tony.

Płyty ażurowe można przesypać ozdobnym tłuczniem, lub obsiać trawą.

Jednocześnie uczulamy Państwa, że nawierzchnia z płyt ażurowych wymaga wykonania solidnej podbudowy. Tylko dobrze osadzona, stabilna płyta zapewni trwałość i długie użytkowanie nawierzchni. Płyty ażurowe dostępne są w podstawowej gamie kolorów: grafit, czerwony oraz szarość.


JAK WYBRAĆ RODZAJ PŁYT AŻUROWYCH

Zanim zdecydujesz się na wybór produktu: płyta ażurowa, skonsultuj się w wykonawcą nawierzchni. Doświadczony brukarz doradzi jakie płyty ażurowe wybrać i czy jest to produkt odpowiedni dla planowanego przeznaczenia nawierzchni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży PPH POMTECH. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, pomożemy wybrać wzór kostki brukowej dobrać odpowiednią galanterię- palisada, palisada betonowa, gazon ogrodowy. Pomożemy wybrać ekipę układającą. Jeżeli chcesz zbudować taras z kostki brukowej poradzimy jak go wykonać.

Płyta ażurowa, Płyty ażurowe Warszawa

Płyta ażurowa, Płyty ażurowe Lublin

Płyta ażurowa, Płyty ażurowe Radom

22 727 74 00

48 676 27 21

48 676 27 21

Puławy, Ryki, Dęblin, Kurów, Piaseczno, Warka, Zwoleń, Milanówek, Zalesie, Mszczonów, Żyrardów, Maciejowice, Góra Kalwaria, Kozienice, Nadarzyn

O firmie
Produkty
Cennik
Gdzie kupia?
Porady
Inspiracje
Do pobrania
Firma PPH POMTECH produkuje kostkę brukową i galanterię betonową. Producent kostki brukowej Pomtech POMTECH
26-700 ZWOLEN
ul. DR. PERZYNY 116/118
tel./faks 048 676 27 21
e-mail: pomtech@pomtech.pl