belkaPalisada, Palisada Betonowa, Gazony ogrodowe- WIEM CO KUPUJĘ

Palisada, Palisada Betonowa, Gazony ogrodowe to niezbędne elementy wykończeniowe podczas zagospodarowania terenu wokół domu, budowy tarasu z kostki brukowej czy ogrodowej altany, schodów. Ważne, by dobrze wybrać produkt tak, by był on funkcjonalny i cieszył oko przez długie lata. W ofercie posiadamy zróżnicowaną ofertę Palisad, Palisad Betonowych, Gazonów ogrodowych: Palisada Betonowa typ Ring h= 30cm oraz h= 40cm- Palisada dostępna w pełnej gamie kolorystycznej. Jest to Palisada o delikatnie chropowatej powierzchni. Idealna za zabudowy półokrągłych tarasów i schodów. Palisada betonowa typ Nostalit h=40, h=60, h=80, h=100 cm - Palisada dostępna w pełnej gamie kolorystycznej. Jest to Palisada o delikatnie chropowatej powierzchni. Palisada idealna do zabudowy schodów, wjazdów do garażu oraz skarp. Gazony ogrodowe typu Flor decor. Gazony ogrodowe składające się z trzech elementów, idealny element do budowy skarp, donnic.Gazony ogrodowe dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej.


JAK WYBRAĆ RODZAJ PALISAD, PALISAD BETONOWYCH

Zanim zdecydujesz się na wybór palisady betonowej, skonsultuj się w wykonawcą nawierzchni. Doświadczony brukarz doradzi jakie palisady oraz gazony ogrodowe wybrać. Szczególnych wyzwaniem jest budowa wysokich skarp i tarasów. Nie jest to łatwe zadanie i decyzję jaka palisada betonowa oraz gazony ogrodowe będą odpowiednie należy skonsultować w doświadczonym wykonawcą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży PPH POMTECH. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, pomożemy wybrać wzór kostki brukowej dobrać odpowiednią galanterię- palisada, palisada betonowa, gazon ogrodowy. Pomożemy wybrać ekipę układającą. Jeżeli chcesz zbudować taras z kostki brukowej poradzimy jak go wykonać.

Palisada, Palisada Betonowa, Gazony ogrodowe Warszawa

Palisada, Palisada Betonowa, Gazony ogrodowe Lublin

Palisada, Palisada Betonowa, Gazony ogrodowe Radom

22 727 74 00

48 676 27 21

48 676 27 21

Puławy, Ryki, Dęblin, Kurów, Piaseczno, Warka, Zwoleń, Milanówek, Zalesie, Mszczonów, Żyrardów, Maciejowice, Góra Kalwaria, Kozienice, Nadarzyn

O firmie
Produkty
Cennik
Gdzie kupia?
Porady
Inspiracje
Do pobrania
Firma PPH POMTECH produkuje kostkę brukową i galanterię betonową. Producent kostki brukowej Pomtech POMTECH
26-700 ZWOLEN
ul. DR. PERZYNY 116/118
tel./faks 048 676 27 21
e-mail: pomtech@pomtech.pl