belka

Kostka brukowa

KOSTKA BRUKOWA - WIEM CO KUPUJĘ

Kostka brukowa to niezwykle praktyczny sposób na zagospodarowanie terenu wokół domu, budowę tarasu czy ogrodowej altany. Ważne, by dobrze wybrać produkt tak, by był on funkcjonalny i cieszył oko przez długie lata.

JAK WYBRAĆ WZÓR i KOLORYSTYKĘ

Zanim zdecydujesz się na wybór wzoru kostki brukowej, zastanów się: czy kostka betonowa na posłużyć do budowy kół, wijących się ścieżek, półokrągłych tarasów z kostki brukowej, czy kształt podwórza narzuca raczej proste kształty.  

Jeśli zdecydujesz się na proste ścieżki, możesz dowolnie wybierać we wzorach kostki brukowej. Jednak gdy planujesz koła z kostki brukowej, wykorzystaj wzór, który zawiera trapezy: Piccola lub Nostalit. To bardzo ważne: unikniesz niewygodnej i kosztownej docinki!

Kostka brukowa występuje w szerokiej palecie barw. Pięknie prezentują się zarówno wysycone barwy jak i stonowane melanże, "barwy jesieni". Rekomendujemy wybór jednej barwy dominującej oraz uzupełnienie kontrastowymi kolorami, które pozwolą "narysować" dowolny wzór.

Kostka brukowa występuje również w różnych wersjach nawierzchni: kostka betonowa- z gładką powierzchnią barwioną lub niebarwioną oraz kostka betonowa szlachetna-z powierzchnią imitującą kamień naturalny.

KOSTKA BRUKOWA CENY - ILE TO KOSZTUJE

Koszt kostki brukowej w ostatnich latach znacznie spadł. W naszej firmie kupisz kostkę brukową szlachetną,kostkę betonową, obrzeża betonowe i płyty EKO najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie. Ceny nie są uzależnione od wzoru, ale od grubości kostki brukowej. W cenniku znajdziesz też podział na produkty szare i barwione - wszystkie kolory w tej samej cenie. W kosztorysie uwzględnij następujące pozycje: cena kostki brukowej (od 27,50 zł brutto) + kaucja zwrotna za palety (20zł/szt.) + układanie kostki brukowej (indywidualna wycena firmy układającej.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży PPH POMTECH. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, pomożemy wybrać wzór kostki brukowej dobrać odpowiednią galanterię- krawężniki, obrzeża, pomożemy wybrać ekipę układającą. Jeżeli chcesz zbudować taras z kostki brukowej poradzimy jak go wykonać.

Kostka brukowa Warszawa

Kostka brukowa Lublin

Kostka brukowa Radom

22 727 74 00 48 676 27 21 48 676 27 21
     
Puławy, Ryki, Dęblin, Kurów, Piaseczno, Warka, Zwoleń, Milanówek, Zalesie, Mszczonów, Żyrardów, Maciejowice, Góra Kalwaria, Kozienice, Nadarzyn
     


O firmie
Produkty
Cennik
Gdzie kupia?
Porady
Inspiracje
Do pobrania
Firma PPH POMTECH produkuje kostkę brukową i galanterię betonową. Producent kostki brukowej Pomtech POMTECH
26-700 ZWOLEN
ul. DR. PERZYNY 116/118
tel./faks 048 676 27 21
e-mail: pomtech@pomtech.pl