tel. 22 727 74 00

Palisady ogrodowe betonowe, o walcowatym kształcie – poznaj model Ring z wcięciami

Palisady ring doskonale sprawdzają się przy budowie okrągłych, tarasów, łuków i ozdobnych schodów. Wcięcie w Palisadzie pozwala dobrze dopasować do siebie kolejne elementy. Palisady Ring dzięki delikatnie chropowatej strukturze długo zatrzymują żywe kolory. Te okrągłe palisady z betonu mogą kojarzyć się z płotkami z drewnianych pali, nadając się świetnie do ogrodów tradycyjnych. Palisada betonowa okrągła, zachowując odporność betonu, daje możliwość wpasowania się estetycznie w nawet najbardziej wymagającą aranżację.

palisada betonowa okrągła producent obrzeże walec wygladające jak paliki
Kostka brukowa Werona

szary

Kostka brukowa Werona

oliwka

Kostka brukowa Werona

zielona

Kostka brukowa Werona

jasny brąz

Kostka brukowa Werona

ciemny brąz

Kostka brukowa Werona

czerwony

Kostka brukowa Werona

grafit

Wymiar Ciężar w kg (paleta/szt) Ilość szt. na palecie
'Ø 30' f10x30 cm 6,75 / 1944 288
'Ø 40' f10x40 cm 9 / 2592 288
palisady betonowe ogrodowe okrągłe jak paliki drewniane

Palisady betonowe okrągłe nie tylko estetycznie rozdzielają przestrzeń, ale też mogą stanowić urozmaicenie dla większych terenów wyłożonych kostką brukową o tradycyjnym kształcie.

obrzeża betonowe na schody zaokrąglone brzegi

Oferujemy produkcję palisad betonowych ogrodowych w różnych kolorach, które dają możliwość dopełnienia aranżacji ogrodu w różny sposób: z jednej strony, jak na zdjęciu powyżej, palisada okrągła betonowa w kolorze piaskowym może doskonale imitować drewniany płotek, dając zdecydowanie większą ochronę konstrukcji przed degradacją niż daje drewno. Z drugiej strony, palisady w kolorach grafitowym, zielonym, czy ceglastym mogą współgrać z kolorem elewacji domu.

obrzeże betonowe ogrodowe palisada w kształcie walca

Palisada betonowa ogrodowa składająca się z palików w formie półksiężyców daje możliwość ścisłego przylegania do siebie elementów powstałego z niej płotka. Takie obrzeże jest trwałe, stanowi dobre zabezpieczenie stabilizujące dla rabat, szczególnie tych założonych na terenach pochyłych.

płotek z palisady betonowej okrągłej w ogrodzie do ogrodzenia rabaty

Płotki betonowe z walcowatych kostek brukowych znajdują zastosowanie również jako ozdobne łuki, ustanowione dla zmiękczenia krawędzi schodów. Na zdjęciu powyżej widzimy efekt, który skomponował jeden z klientów korzystających z palików walcowatych betonowych w kolorze ciemnego grafitu naszej produkcji.

Palisady i gazony, które produkujemy: