tel. 22 727 74 00

Na chodnik... Na podjazd... Na lata...

PPH POMTECH to producent kostki brukowej oraz galanterii betonowej o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku. Firma powstała w 1992 roku i od ponad 20 lat jest dostawcą prefabrykatów betonowych dla klientów indywidualnych, instytucji ­oraz przedsiębiorstw budowlanych.

Wszystkie wyroby PPH POMTECH spełniają europejskie normy:
PN-EN 1338:2005 Betonowa kostka brukowa. Wymagania i metody badań,
PN-EN 1339: 2005 Betonowe płyty brukowe. Wymagania i metody badań
PN-EN 1340:2004 Krawężniki betonowe

Posiadamy dwa nowoczesne Zakłady produkcyjne w Tarczynie koło Warszawy oraz w Zwoleniu, w niedalekiej odległości od takich miejscowości jak: Radom czy Lublin.

Rosnące moce produkcyjne pozwalają na realizację nawet największych zamówień. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa, inwestycje w coraz nowocześniejsze urządzenia świadczą o woli nieustannego doskonalenia jakości i estetyki produktu.

Szeroka gama oferowanych produktów czyni ofertę firmy POMTECH naturalną odpowiedzią na nowości technologiczne i trendy w architekturze ogrodów. Wszystkie produkty firmy POMTECH podlegają okresowym badaniom jakości, tak aby zapewnić klientom najwyższą jakość i pewność, że otrzymują wyrób najwyższej klasy. Jakość estetyka, ekologiczność, którym towarzyszy niska cena produktu, to nasze podstawowe wartości, które realizowane na co dzień pozwalają przekładać misję firmy na bardzo konkretne rozwiązania.

Już dziś skontaktuj się z Działem Sprzedaży POMTECH!

Pomtech - Zakład produkcji kostki brukowej